Skamet rūkykla GSS-125 karštam rūkymui

 • Skamet rūkykla GSS-125 karštam rūkymui

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Skamet
  Aukštis,mm
  1250
  Plotis,mm
  400
  Gylis,mm
  400
 • Rūkymo krosnis skirta karštuoju būdu rūkyti mėsą, žuvį ir kitus gaminius. Galimos rūkymo krosnies įrengimo vietos – sodo namelių, nuosavų ir užmiesčio namų
  sklypai.
  Rūkymo krosnies konstrukcija: dviejų kamerų su dvejomis durelėmis ir dvigubomis sienelėmis (šonuose ir gale). Dūmams išeinant iš pakuros galima palaikyti
  nustatytą rūkymui skirtos krosnies dalies temperatūrą. Dėl dvigubų sienelių rūkymo kameroje nesikaupia kondensatas, esant žemai temperatūrai.
  Apatinėje krosnies dalyje – pakuroje, deginamos malkos, kad rūkymo kameroje naudojant sklendę būtų pasiekta norima temperatūra.
  Viršutinėje krosnies dalyje – rūkymo kameroje, yra rūkomiems produktams skirti tinkleliai ir apatinis padėklas taukams, nutekantiems nuo produktų rūkymo metu,
  surinkti, kad jie neužsidegtų. Viršutinėje kameros dalyje numatyta vieta produktams (žuvies ir mėsos) pakabinti ant iešmų (prieš tai nuėmus tinklelį).
  Krosnies konstrukcija yra tokia, kad pakurą būtų galima kūrenti malkomis (ir spygliuočių), o pakuros dūmai nepatektų į rūkymo kamerą ir neapgadintų produkto.

  Rūkymo krosnis su termometru, pagaminta iš nurodyto storio metalo:
  apatinė rūkymo kameros dalis – 3 mm;
  rūkymo kamera – 2 mm;
  išorinės krosnies sienos – 1,5 mm


  Komplekte: rūkykla, 2 chromuotos kepimo grotelės, 7 iešmeliai, termometras, skarda riebalų surinkimui, skarda vandeniui.